O nas

Szybka, bezpieczna i niezawodna logistyka dla Twojego biznesu!

Dokumenty do pobrania

 Certyfikat ISO

 Licencja

 NIP

 REGON

 Ubezpieczenie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie logistyki magazynowej, spedycji i transportu krajowego oraz międzynarodowego.

Spółka powstała w 2006 roku. Założyło ją kilku przyjaciół, którzy dzięki swojej pasji, wierze w sukces i wieloletniemu, międzynarodowemu doświadczeniu i kwalifikacjach w branży logistycznej stworzyło nowoczesne przedsiębiorstwo. Firma z każdym rokiem rozwija się poszerzając swoją ofertę świadcząc usługi dla coraz szerszej grupy zadowolonych klientów.

Wieloletnia praktyka w branży TSL, szerokie kontakty z firmami polskimi i zagranicznymi to atrybuty dające naszym klientom gwarancje zoptymalizowanych usług, bezpieczeństwa powierzonych ładunków, terminowości dostaw i rzetelności wykonania zlecenia. Przyjęta strategia naszego działania to świadczenie najwyższej jakości usług dostosowanych do potrzeb klientów.

Naszymi klientami są firmy produkcyjne, a także spedycyjne o zasięgu europejskim. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem transportowym, złożonym z dużych samochodów typu TIR oraz małych samochodów dostawczych oraz doskonale wyposażonym magazynem logistycznym. Dzięki temu możemy ofertować transport i magazynowanie małych, specjalistycznych oraz drobnicowych ładunków w kraju i za granicą.

Stale dbamy o to, żeby nasz park maszynowy spełniał najwyższe standardy, a wyszkolenie i zaangażowanie naszych pracowników było na najwyższym poziomie.

Nasi spedytorzy porozumiewają się biegle w języku niemieckim i angielskim. Chętnie służymy pomocą i doradztwem w kwestiach związanych z organizacją magazynowania, transportu i spedycji.

Żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów w 2022 roku otwarliśmy nowoczesny magazyn logistyczny w Radzionkowie. Dzięki niemu możemy oferować takie usługi jak:
– magazynowanie,
– konfekcjonowanie,
– kompletacja,
– cross-docking.