Kariera w Plus Logistics

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznej branży logistycznej!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ

Ogłoszenie skierowane do osoby zaangażowanej, pozytywnie nastawionej i konsekwentnie dążącej do osiągania sukcesu.
Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie magazynu do pracy
  • Pakowanie towaru według wyznaczonych zasad
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Dostarczanie towaru do klienta

Wymagania i kwalifikacje:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność, punktualność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie nie jest wymagane, ambitną osobę nauczymy wszystkiego
  • Obowiązkowe prawo jazdy kategoria B.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki UDT

Oferujemy:

  • Podstawa wynagrodzenia + premię motywacyjną
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat (po miesięcznym okresie próbnym)
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym i zgranym zespole

Zapraszamy do kontaktu:
Mobile: +48 501 223 719
E-mail: [email protected]

Data dodania: 16/02/2023 r.