O nas

Plus Logistics spółka jawna z siedzibą w Rudzie Śląskiej, jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki, spedycji i transportu krajowego oraz międzynarodowego. Firma powstała dzięki współpracy wykwalifikowanych spedytorów z doświadczeniem rangi międzynarodowej.

Wieloletnia praktyka w branży transportowo-spedycyjnej, szerokie kontakty z firmami polskimi, niemieckimi oraz z innych Państw Europejskich to atrybuty dające naszym klientom gwarancje bezpieczeństwa powierzonych ładunków, terminowości dostaw, rzetelności wykonania Państwa zlecenia. Przyjęta strategia naszego działania to świadczenie najwyższej jakości usług dostosowanych do Państwa potrzeb.

Naszymi klientami są firmy produkcyjne, a także spedycyjne o zasięgu europejskim. Aby to wszystko zagwarantować jesteśmy niemal całą dobę do Państwa dyspozycji. Dysponujemy zapleczem transportowym złożonym z kontraktowych samochodów ciężarowych z oplandekowanymi naczepami. Ponadto współpracujemy z firmami przewozowymi, które zajmują się transportem małych, specjalistycznych bądź drobnicowych ładunków.

Nasi spedytorzy porozumiewają się biegle w języku niemieckim i angielskim. Chętnie służymy pomocą i doradztwem w kwestiach związanych z organizacją transportu i spedycji. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony.